Úvod » 2022/2023 » Mimozápasové akce

Letní soustředění Železná Ruda 2022

publikováno 27.07.2022 (aktualizováno 29.07.2023)

23.7. - 27.7.2022 Železná Ruda

Mladší dorost (2006, 2007): Cihla Jan, Diepold Michal, Gust Tomáš, Ilek Pavel, Jambrich Filip, Janský Kryštof, Karas Jiří, Klimeš Zdeněk, Liška Ondřej, Luciani Michele, Novotný Šimon, Pelikán Aleš, Polívka Vít, Ungermann Jakub, Übermajer Vladimír, Úbl Filip

Letošní letní soustředění proběhlo opět v malebném prostředí šumavského železnorudského centra. Tentokráte se tohoto soustředění zúčastnili pouze nové tváře nově se tvořícího mladšího dorostu. Jejich starší kolegové se pustili do zdolávání tréninkových jednotek na domovském pažitu v Plzni. V Železné Rudě jsme nakonec vzali za vděk novou umělkou u hlavního hřiště, které se bohužel v době našeho pobytu zrovna pískovalo. Přesto si mládenci užili vcelku dost práce s balónem. Další částí tréninkového procesu byly již tradiční cca 20ti kilometrové cyklovýlety do přilehlých oblastí včetně závěrečné Pancířské horské etapy. Ve zbytku času se mládenci lehce proběhli po louce a zaposilovali si v přilehlé posilovně. Nechyběla ani tradiční regenerace v místním ledovcovém jezírku nebo pod o pár stupňů teplejším vodopádem. Počasí nám nakonec zahrálo do karet, takže jsme vůbec nemuseli měnit tréninkový plán. Soustředění jsme přežili ve zdraví a nevynechali jsme ani závěrečný miniturnaj čtveřic na trávě u tenisových kurtů. Mládenci absolvovali soustředění bez výjimky zodpovědně a nabrali spoustu fyzických a doufejme, že i psychických sil. Přísluší jim velká pochvala za to, jak přistoupili k tréninkovému procesu.

Nyní nás čeká několik přípravných utkání a vše budeme směřovat k zářijovému zahájení sezóny. Doufejme, že naše mladé pušky rychle vytvoří dobrou partu, která bude velkým předpokladem pro jejich týmový i individuální fotbalový růst. Jak jsme na soustředění zjistili, fotbalová kvalita našim nadějím nechybí - chce to ale ještě nabrat fyzičku, abychom dokázali zvládat očekávané náročné zápasy. Tak se budeme těšit.

Obrázky k článku

TJ Malše Roudné - SŠ Plzeň SD 1:4 (0:2)
4.5.2024 25. kolo ČDD U19 A

« 05 / 2024 »