23.3.2019 18. kolo ČDD U19 A

sestava: Riska, Marek, Václ, Janák, Pressl, Lacyk, Walter, Kapic, Kuksa, Dado, Bartovský

lavička: Bárta, Barac, Klocperk, Muknšnábl

branky: Kapic

Při skládání základní sestavy mladých pušek musel trenér Konopík bohužel brát v potaz vytíženost některých opor v předchozím utkání staršího dorostu. A poněvadž se v minulém zápase zranil Urbánek, zastupujícímu kouči Schejbalovi tak připravil poněkud pozměněnou obranu. Utkání mělo dva zcela diametrálně odlišné poločasy. V první půli v našich obranných řadách panoval naprostý chaos při každé standardní situaci soupeře. Snad při každém svém druhém rohu domácí kopáči dokázali dostat balón do naší branky. Naši hráči špatně pokrývali soupeře, důraz před naší svatyní vůbec neexistoval a odkopnout balón byl neřešitelný problém. Poločasové skóre 7:0 pro domácí tým je tak zákonitá vizitka našeho výkonu. Po přestávce i po několika změnách v naší sestavě ale naši mladíci dokázali, že sem tam přeci jen umí do toho balónu i kopnout. Dokonce díky Jardově trefě druhou půli vyhráváme. Domácí tentokráte své dvě tutovky proměnit nedokázali, zatímco náš soubor alespoň jednu z možná nějakých čtyř ano. Je pravda, že náš tým se dnes musel obejít bez několika svých opor, ale to, co jsme předváděli v naší šestnáctce v první půli bylo zcela nepochopitelné. Jako by naši hráči vůbec nechápali, cože je ten roh vlastně za situaci. Tak snad za týden navážeme na náš výkon ze druhé půle.